شرکت «وارنر برادرز» با همکاری شرکت اسباب‌بازی سازی «مَتل»، فیلم «باربی» به هنرمندی «مارگو رابی» را در دست تهیه دارند.

این دو شرکت با همکاری هم قصد دارند لایواَکشن «باربی» را به هنرمندی «مارگو رابی» به روی پرده‌های سینما ببرند.

 

 

«توبی امریچ» رئیس کمپانی «وارنر برادرز» اعلام کرده که این پروژه یک آغاز بزرگ برای شراکت میان آنها و «ینون کریز» (مدیرعامل شرکت مَتل) است و در ادامه‌ی صحبت‌هایش اعلام کرده که مارگو رابی تهیه‌کننده و بازیگری ایده‌آل برای جان بخشیدن به شخصیت باربی به راه و روش‌های امروزی است.

همچنین «مارگو رابی» بهمراه «تام اکرلی» و «جوسی مک‌نامارا» تهیه‌کنندگی این فیلم را تحت پوشش برند «LuckyChap Entertainment» بر عهده دارند.

«مارگو رابی» احساسش را در رابطه با بازی در لایواَکشن باربی بیان کرد و گفت: “بازی کردن با باربی باعث بوجود اومدنِ اعتماد به نفس، حس کنجکاوی و ایجاد ارتباط از طریق ماجراجویی کودک و خودشناسی می‌شه. این برند طی شصت سال قدمتش تونسته قوه‌ی تخیل کودکان رو به گونه‌ای تقویت کنه که اونا خودشون رو در قالب نقش‌های اُمیدوارکننده‌ای مثل پرنسس و رئیس‌جمهور تصور کنن. این باعثِ افتخارمه که بازیگری و تهیه‌کنندگیِ فیلمی رو برعهده گرفتم که به اعتقاد من اثرات فوق‌العاده مثبتی روی کودکان و بینندگانِ سرتاسر جهان داره. من نمی‌تونم شُرکایی بهتر از کمپانی «وارنر برادرز» و «مَتل» برای این فیلم تصور کنم.”

«ینون کریز»، رئیس و مدیرعامل شرکت «مَتل» گفت: “باربی یکی از پرطرفدارترین نمادها در دنیاست و ما از همکاری با کمپانی «وارنر برادرز» و «مارگو رابی» برای به تصویر کشیدنش بسیار خُرسندیم و بدنبالِ همکاریِ مجدد با آنها هستیم. بخش جدید کمپانی با نام «مَتل فیلمز» بدنبال نشان دادنِ پتانسیل بسیاربالای کمپانی است و ما همچنان به هدفمان برای تبدیل کردن «مَتل» به یک کمپانی با عملکرد عالی مُبتنی بر آی‌پی ادامه می‌دهیم.”